Пошук по сайту

Постанови Єпархіальних Соборів

Увага

Ви маєте змогу подати свої пропозиції на Патріарший Собор 2015 року на тему:

"Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом"

для цього необхідно надіслати листа за адресою: sobor2015@ukr.net

Памятник Андрія Шептицького06.05.2015 року в приміщині Івано-Франківської ОДА провели засідання оргкомітету щодо підготовки до проведення Патріаршого Собору УГКЦ в Івано-Франківську.

У заході взяли участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин), секретар VI сесії Патріаршого Собору-митр.прот.Олег Каськів, голова ОДА Олег Гончарук, голова облради Василь Скрипничук, очільник Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, Віце-ректор Духовної Семінарії о.Олесь Будзяк.

На даному засіданні було обговорено плани передсоборові і після соборові для делегатів та програму Патріаршого Собору, яку представив о.Олег Каськів - секретар VI сесії Патріаршого Собору. Згодом пройшло обговорення, як проходить підготовка до Собору у різних підрозділах ОДА, обласної ради, та міської ради.

 

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус підсумував, що "Зі свого боку хочу запевнити, що встановлення пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому має бути завершене вже у липні. А вже урочисте посвячення буде проведено на завершення Патріаршого Собору у серпні 2015 року»

Інформаційний центр ІФДС