26-28 травня у Марійському духовному центрі "Зарваниця" триває робота координаційної група зі стратегії розвитку УГКЦ "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом". На сесіях присутні відповідальні єпархіальні координатори, а також владики Кен (Новаківський), Єпарх Нью-Вестмінстерський, Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, та Богдан (Манишин), Єпископ-помічник Стрийської єпархії.

Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) привітав гостей у Марійському духовному центрі. Присутні обговорили ряд важливих питань, серед яких найбільше приділили уваги аналізу перебігу єпархіальних соборів на тему "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом".

У ході зустрічей владика Богдан (Дзюрах) повідомив про те, що Святіший Отець Франциск, Папа Римський, благословив рішення Синоду Єпископів УГКЦ про іменування високопреподобного отця Йосафата Мощича на Єпископа-помічника Івано-Іванківської архиєпархії.

За матеріалами оф. сайту УГКЦ.