Пошук по сайту

Постанови Єпархіальних Соборів

Увага

Ви маєте змогу подати свої пропозиції на Патріарший Собор 2015 року на тему:

"Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом"

для цього необхідно надіслати листа за адресою: sobor2015@ukr.net

Івано-Франківська Архиєпархія розпочала приготування до собору26 грудня Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин мав перше засідання із Соборовою Комісією Івано-Франківської Архієпархії відносно підготовки до проведення Собору Івано-Франківської Архієпархії. В часі засідання було обговорено час проведення трьох сесій собору, а саме: м.Івано-Франківську, м.Галичі та м.Долині, а також тематика доповідей, склад доповідачів. У своєму слові Митрополит Володимир окреслив завдання соборової комісії та заохотив всіх до плідної праці.

ГОТУЙМОСЯ РАЗОМ ДО СОБОРУ!

Всечесні отці душпастері, преподобні монахи і монахині, любі семінаристи, дорогі в Христі Господі брати і сестри!

В Івано-Франківській Архієпархії у 2014 році відбудеться Архієпархіальний Собор а у вересні 2015 року в м.Івано-Франківську Патріарший Собор УГКЦ. За давньою традицією нашої Церкви у діяльності Собору велике завдання покладається на кожного вірного, який є активним учасником соборності Церкви.

З нагоди цього, ласкаво звертаюся до Вас всечесні отці, монахи і монахині, дорогі вірні із великим проханням давати свої пропозиції до початку проведення Собору на тему: «Парафія-місце зустрічі з живим Христом». Дані пропозиції Ви можете надіслати на емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Івано-Франківськ вул. Василіянок, 64, Секретаріат Собору, або на письмі поставити в відповідну соборову скриньку, яка є у кожному Храмі нашої Архієпархії.

Ваші пропозиції це є голос Божого народу, який промовляє як нам необхідно оживити життя наших парафій.

Наперед вдячний кожному що подав свої пропозиції для Собору.

Благословення Господнє на Вас

+ ВОЛОДИМИР (Війтишин)

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський.


Вих. № 702

Декрет

На славу Святої, Єдиносущної, Животворящої і Нероздільної Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Божою милістю Кир Володимир Війтишин Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Взявши до увагу Постанову № 35 Синоду Єпископів УГКЦ, що проходив у Києві, 11–17 серпня 2013 року Божого; заслухавши думку пресвітерської ради Івано-Франківської Архієпархії (від 20 листопада 2013 р.Б.); ми владою нам даною, у відповідності до кан. 237 §1 Кодексу Канонів Східних Церков, скликаємо собор Івано-Франківської Архієпархії, який відбудеться 5 квітня 2014 р.Б. в м. Галич; 12 квітня 2014 р.Б. в. м. Долина і 3 травня 2014 р.Б у м. Івано-Франківську.

Тема цього собору: «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

До участі у соборі скликаються усі, які згідно приписів загального законодавства (кан. 238 ККСЦ) та силою свого уряду мають невідкладний обов’язок брати у ньому участь.

Даний декрет набуває чинності з моменту проголошення.

† д-р Володимир Війтишин, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський
митр. прот. В. Чорній, канцлер
Дано у престольному граді Івано-Франківську при архікатедральному і митрополичому Соборі Воскресіння Христового 17 грудня 2013 року Божого в день великомучениці. Варвари

Вих. № 703

Декрет

На славу Святої, Єдиносущної, Животворящої і Нероздільної Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Божою милістю Кир Володимир Війтишин Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський.

Беручи до уваги, що в днях 5, 12 квітня і 3 травня 2014 року Божого у містах Івано-Франківської Архієпархії відбудеться Архієпархіальний собор на тему «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», ми властю нам даною, у відповідності до кан. 240 §2 Кодексу Канонів Східних Церков, утворюємо комісію завданням якої є підготувати питання, що їх слід обговорити на цьому соборі.

Всесвітлішого митрофорного протоієрея Олега Каськіва, протосинкела Івано-Франківської Архієпархії, іменуємо головою даної соборової комісії.

Рівночас членами комісії іменуємо наступних осіб:

прот. Степан Балагура;
преп. Йосафат Бойко;
преп. Йосафат Мощич;
прот. Михайло Клапків;
митр. прот. Юрій Новицький;
митр. прот. Володимир Чорній;
прот. Олександр Левицький;
ієрей Юрій Трухан;
прот. Віталій Дем’янець;
преп. Софрон Зелінський;
ієр. Ігор Тузик;
ієрей Юрій Прилепський;
с. Юліана Дзюбата.

Дане призначення вступає у силу з 23 грудня 2013 року Божого.

† д-р Володимир Війтишин,
Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський

митр. прот. В. Чорній, канцлер

Дано у престольному граді Івано-Франківську при архікатедральному і митрополичому Соборі Воскресіння Христового
17 грудня 2014 року Божого в день великомучениці Варвари