2-3 грудня 2014 року в Дрогобичі відбулося спільне засідання робочої групи по стратегії УГКЦ 2020 та секретаріату Патріаршого Собору з підготовки до проведення Собору «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом», який має відбутися 25-27 серпня 2015 року в м. Івано-Франківську.

Голова секретаріату о.Олег Каськів представив учасникам робочої групи по стратегії УГКЦ процес передсоборової підготовки. Зокрема на даний момент секретаріатом розроблено, а Священним Синодом УГКЦ затверджено статут проведення Собору. В секретаріаті створені комісії і кожен член секретаріату є відповідальним за певний напрямок передсоборової підготовки.

Заслухавши представлення підготовки до Собору 2015 учасники робочої групи по стратегії розвитку УГКЦ 2020 запропонували ряд конструктивних і організаційних порад, які будуть розглянуті і втілені секретаріатом в часі підготовки до Собору.

В Дрогобичі відбулася зустріч робочої групи по стратегії УГКЦ 2020 та секретаріату Патріаршого Собору

Довідка

В роботі Собору братимуть участь делегати з усіх єпархій та екзархатів УГКЦ, як з України, так і всього світу. Собор триватиме три дні. Заплановані доповіді які мають базуватися на Пастирському листі Блаженнішого Святослава «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом», показ тематичних відеороликів, також буде організована праця в групах.

Згідно канонічного права і рішення Глави УГКЦ та Синоду Єпископів УГКЦ, Патріарший Собор скликається раз на п'ять років.  Остання сесія Собору відбулася в Бразилії 2010 року.