24-26 жовтня 2014 року в катедральному соборі Непорочного Зачаття в Філадельфії (США) збереться Собор Філадельфійської архиєпархії УГКЦ. Учасниками заходу стануть представники парафій архиєпархії та члени парафіяльних фінансових і пастирських рад. Участь у Соборі також візьме духовенство й монашество. Про це повідомили в прес-центрі архиєпархії.

Тема Собору - «Бути живою парафією» - стосуватиметься парафіяльних ініціатив. Увага буде зосереджуватися на розвитку практичного пасторального плану для архиєпархії, який повинен відповідати сучасним і майбутнім потребам Церкви.

Під час Собору відзначать століття Апостольського декрету, який встановлював юрисдикцію першого єпископа УГКЦ на цих теренах - владики Сотера (Ортинського), ЧСВВ. Цей декрет був проголошений 17 серпня 1914 року.