В середу 4 лютого 2015 року розпочалося чергове робоче засідання секретаріату з підготовки до Собору УГКЦ "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом" із робочою групою реалізації стратегії розвитку УГКЦ 2020. Очолив засідання отець і глава УГКЦ - Блаженній Святослав.

Голова секретаріату о.Олег Каськів представив отримані на цей час пропозиції на Патріарший Собор, зробивши короткий їх аналіз. В питанні обрання доповідачів Блаженніший Святослав зазначив, що основна мета доповіді це -  «бути іспитом сумління для делегатів і апелювати до жвавого конструктивного обговорення теми».

На зустріч із секретаріатом прибула місцева влада, яка на всіх рівнях запевнила в підтримці та сприянні проведенні Собору.

Присутні оглянули місце проведення Собору, приміщення для проживання делегатів, а також конференц-зали для праці в групах.  Також учасниками було впорядковано графік кожного соборового дня.

Відтак Блаженніший Святослав подякував усім присутнім та поблагословив на подальшу плідну працю.