28 вересня у с. Велика Березовиця (Тернопільський район) у приміщенні Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого відбулася пособорова конференція для священиків і мирян Тернопільського центрального та східного, Велико-Бірківського, Велико-Глибочанського, Велико-Березовицького, Збаразького деканатів та Підволочиського деканатів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

 

На засіданні були представлені рішення Синоду Єпископів 2015 року, який проходив 31 серпня - 6 вересня в Івано-Франківську, резолюції VI сесії Патріаршого Cобору, а також резолюції архиєпархіального Собору на тему «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Зібрання очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк), який представив ключові постанови Патріаршого Cобору, рішення Синоду та наголосив на важливості їх виконання у житті парафій. Про окремі аспекти доповнив Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк), синкел у справах стратегії розвитку о. Віталій Козак та судовий вікарій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Роман Дутчак.

Джерело: tze.org.ua

 

Пошук по сайту

Постанови Єпархіальних Соборів

Увага

Ви маєте змогу подати свої пропозиції на Патріарший Собор 2015 року на тему:

"Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом"

для цього необхідно надіслати листа за адресою: sobor2015@ukr.net

 На цьому сайті публікуються матеріали Патріарших та Єпархійних/Екзархальних соборів Української Греко-Католицької Церкви (декрети про скликання соборів, тексти доповідей, резолюції, а також соборові світлини).

JoomlaShine and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.