2 листопада  97 священиків розпочали  навчання в Інституті постійної формації в Івано-Франківську для духовенства архієпархії. Директором цього Інституту в липні 2013 року Архієпископ і Митрополит Володимир (Війтишин) призначив митр. прот. д-ра Олега Каськіва, синкела в справах духовенства архієпархії та ректора Семінарії.

 

На даний інститут покладено обов’язок постійно оживляти знання у священиків Івано-Франківської архієпархії. Програма закладу передбачає, що протягом п’яти років кожен священик поглибить свої знання з морального богослов'я, біоетики, подружнього права, сповідництва, способів сучасного душпастирювання та детально ознайомиться із сучасними викликами, які стоять перед Українською Греко-Католицькою Церквою.

Особливістю цьогорічного курсу є представлення резолюцій VI сесії Патріаршого Собору та постсоборова діяльність духовенства. Як підкреслив о. Олег Каськів у вступному слові до священиків, що делегати Патріаршого Собору зробили неоцінену допомогу кожному священикові, підказавши як дальше працювати враховуючи сучасні виклики та потреби.

Постійна формація - це засіб кращого душпастирювання, кращого навчання та кращого свідчення Христа в різних обставинах нашого життя.

Пошук по сайту

Постанови Єпархіальних Соборів

Увага

Ви маєте змогу подати свої пропозиції на Патріарший Собор 2015 року на тему:

"Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом"

для цього необхідно надіслати листа за адресою: sobor2015@ukr.net

 На цьому сайті публікуються матеріали Патріарших та Єпархійних/Екзархальних соборів Української Греко-Католицької Церкви (декрети про скликання соборів, тексти доповідей, резолюції, а також соборові світлини).

JoomlaShine and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.